Nasza szkoła ma już 48 lat!

” Szkoła drugim domem,

o tym pamiętamy.

To dla niej dzisiaj

uśmiech i życzenia mamy.”

Tak śpiewały dzieci z klasy 3B, które przygotowały program artystyczny. Była krótka lekcja historii, wspomnienia i recytacja wierszy dla dzieci Władysława Broniewskiego – patrona naszej szkoły. Panował odświętny nastrój. Dzieci wykonały taniec ludowy i układ taneczny do tanga ” La cumparsita”. Grały również na fletach, dzwonkach, Bum,Bum Rurkach i  instrumentach perkusyjnych tworząc ciekawą instrumentację do muzyki z filmu ” Piraci z Karaibów”.

Tradycja dała pomysł gotowy, pojawił się tort urodzinowy i ” Sto lat” dla wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły. Uroczystość wywołała duże wrażenie, a pani Ala Nieużyła była dumna ze swoich małych artystów.  Popołudniu swoje pociechy mogli obejrzeć i wysłuchać także rodzice i dziadkowie.