Moc niesamowitych wrażeń z tygodniowej wycieczki do Jastrzębiej Góry

Jednym z najważniejszych zadań wychowawczych realizowanych w naszej szkole jest budowanie relacji koleżeńskich i rozwijanie umiejętności społecznych, szczególnie podczas wyjść i wycieczek szkolnych. W dniach 04.06.2023 – 11.06.2023 uczniowie klas: 4c, 5b, 5d oraz 6c udali się na długo wyczekiwaną wycieczkę autokarową do jednej z najpiękniejszych miejscowości nadmorskich – Jastrzębiej Góry. W programie, oprócz zabaw integracyjnych przy ognisku, zajęć edukacyjnych z jednym z polskich przyrodników, zajęć ruchowych z animatorami , zajęć w mobilnym planetarium, nasi uczniowie mieli okazję zwiedzić Hel i znajdujące się na nim fokarium, a także wysłuchać nieco od pani przewodnik o historii miasta Gdańsk, które zwiedzili. Zabaw połączonych z nauką nie było końca – mile spędzony czas w Centrum Eksperymentu w Gdyni z całą pewnością pozostanie na długo w pamięci. Cudowna, słoneczna pogoda dopisała przez cały okres pobytu. Mile spędzony czas  w otoczeniu kolegów i koleżanek, to jeden z najlepszych sposobów na odpoczynek.