Mikołajki w klasach I-III

Tegoroczne Mikołajki klasy młodsze rozpoczęły wyjazdem do Złotego Stoku do Kopalni złota.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od podziemnych labiryntów kopalnianych chodników. Zobaczyliśmy jedyny w Polsce Podziemny Wodospad i przepiękną makietę terenu Kopalni Złota. W sztolni Gertruda widzieliśmy skarbiec pełen złota i pracownię alchemika. Ale największą atrakcją był wyjazd podziemną kolejką oraz spotkanie z Mikołajem który obiecał, że wkrótce przybędzie do naszej szkoły. Wszyscy wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni.

6 grudnia do naszej szkoły zgodnie z obietnicą wielkimi saniami przybył Mikołaj z prezentami .Wszyscy zatańczyliśmy Mikołajkowy taniec i każda z klas zaśpiewała Mikołajkową piosenkę. W nagrodę otrzymaliśmy upominki. Obiecaliśmy,że będziemy grzeczni przez cały rok i będziemy pilnie się uczyć.