DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W PSP11!!!

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/bigredmouse/domains/jedenastka.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-gutenberg/incl/advanced-gutenberg-main.php on line 4768

27 października odbył się w klasach 4-7 Dzień Języków Obcych. Każda klasa przygotowała stoisko z przepysznymi potrawami. ????????????Uczniowie prezentowali takie państwa jak: Włochy, Grecję, USA, Meksyk, Niemcy, Francję, Ukrainę, Turcję, Anglię, Czechy Hiszpanię oraz oczywiście Polskę. Uczestnicy stanęli na wysokości zadania, jedzenie było przepyszne, a stoiska kolorowe i piękne.???? Wysoki poziom imprezy sprawił, że wszystkim klasom przyznano I miejsce???????? – oczywiście uczniowie zostaną nagrodzeni!!!

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW ZA ZAANGAŻOWANIE!!!♥️♥️♥️