BAL KARNAWAŁOWY

7 lutego w młodszej grupie wiekowej odbył się tak długo oczekiwany przez uczniów BAL KARNAWAŁOWY. W tym dniu nasz hol zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców uczniowie mogli wspólnie pobawić się z koleżankami z kolegami i nauczycielami. Pląsy na parkiecie , wspólne zabawy i konkursy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez Rodziców w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić.

Królem i Królową balu z klas I zostali : Grzesiu Siedlik z kl1c i Julia Strzempczyk z Ib. Królem i królową balu z klas II zostali Marcel Wiesiołek z kl II a i Iga Nowacka z II c, natomiast w klasach III triumfowali Nikodem Dudek z III b i Alcja Mazur z III a.

Wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do tego, że nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!

Dodaj komentarz