PASEK DLA KAŻDEGO UCZNIA

W dniu wczorajszym odbyło się zakończenie roku szkolnego. Po raz pierwszy w tym roku postanowiliśmy wyróżnić uczniów nie tylko z bardzo dobrymi wynikami w nauce, ale także tych, którzy wykazali się innymi zdolnościami i umiejętnościami w zakresie wolontariatu, pomocy innym, ekologii. Tych, którzy są radośni i swoim optymizmem zarażają innych. Uważamy, że każde dziecko jest wyjątkowe i kryje w sobie niezwykły potencjał. Być może jest jeszcze 'białą kartką’ z nieujawnionym zdolnościami – wszystko przed nim.
Podczas apelu swoje umiejętności wokalne i taneczne zaprezentowali uczniowie młodszej i starszej grupy wiekowej.
W imieniu Dyrektora Szkoły oraz Grona Pedagogicznego życzymy Państwu pogodnych wakacji, chwil wartych wspominania i udanego wypoczynku.

admin (115)