Wycieczka klas II do Rabki – Zdroju

W dniach 02.06-05.06.2024r. klasy 2a i 2b – wyjechały na szkolną wycieczkę do Rabki – Zdroju z wychowawcami i opiekunami.

Podczas kilkudniowego pobytu dzieci miały możliwość wziąć udział w zabawie i edukacji oferowanej przez wybrane Instytucje.

W Rabkolandzie- kilku godzinną zabawa na 6 strefach tematycznych pobudzająca kreatywność i sprawność psycho- ruchową dzieci.

W Muzeum im. Władysława Orkana – zwiedzała ekspozycje w drewnianym kościele (z przełomu XVI-XVIII w. ) oraz brały udział w warsztatach malowania na szkle.

W Teatrze Lalek Rabcio oglądały przedstawienie ” Skrzaty Domowe” oraz wzięły udział w warsztatach aktorskich z oprowadzaniem po teatrze.

Całość dopełniały spacery po Rabce oraz zabawy na parkowym placu zabaw i zabaw w basenie.

Dzień wyjazdowy zakończył się indywidualną jazdą na gokarcie.

Wszyscy wrócili zadowoleni, uśmiechnięci i stęsknieni za rodzicami.