UCZNIOWIE PSP11 Z WIZYT膭 W SEJMIE!!!!馃嚨馃嚤馃嚨馃嚤馃嚨馃嚤馃嚨馃嚤

Trzech naszych uczni贸w, Wiktoria Jopek kl. 7b, Piotr Stawski kl. 6a, Jakub Dudka kl. 8c, uczestniczyli dzisiaj w posiedzeniu XXX sesji Sejmu Dzieci i M艂odzie偶y w Warszawie. Wraz z Pani膮 Dyrektor Ma艂gorzat膮 Jurzyk-Polis w niedziel臋 rano wyjechali, a po po艂udniu zwiedzali nasz膮 pi臋kn膮 stolic臋. Dzisiaj wcze艣nie wyruszyli na posiedzenie do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Mieli okazj臋 wys艂ucha膰 z m贸wnicy Sejmu Ministr臋 Edukacji Narodowej Barbar臋 Nowack膮 oraz spotka膰 si臋 z Marsza艂kiem Sejmu Szymonem Ho艂owni膮. Opr贸cz tego spotkali si臋 z Rzaczniczk膮 Praw Dziecka Pani膮 Monik膮 Horn膮-Cie艣lak oraz z Pos艂ank膮 na Sejm Krystyn膮 Szumilas.Naszym uczniom towarzyszy艂a tak偶e Pani Wizytator Monika Pawlicka, kt贸ra wraz z Kuratorium w Opolu obj臋艂a ich dodatkow膮 opiek膮 oraz zorganizowa艂a transport do stolicy.馃嚨馃嚤馃嚨馃嚤馃嚨馃嚤馃嚨馃嚤JESTE艢MY Z WAS DUMNI!!!!