OGROMNE WYRÓŻNIENIE DLA PSP11 ORAZ MIASTA KĘDZIERZYN-KOŹLE

Nasi uczniowie wezmą udział w posiedzeniu XXX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży!!!!
Już 30 września trzech uczniów z klas 6-8 będzie reprezentowało naszą szkołę w Sejmie w Warszawie. Osoby te zostały wylosowane podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025 w obecności Pana Prezydenta do spaw oświatowych i społeczno – gospodarczych Tomasza Radłowskiego. Są nimi:
Wiktoria Jopek z kl. 7b, Piotr Stawski z kl. 6a oraz Jakub Dudka z kl. 8c.
Społeczność uczniowska z klas 6-8 przez cały tydzień brała udział w debacie na temat „Co jest dla nas najważniejsze?” Uczniowie wrzucali swoje karteczko z pomysłami do urny, a w piątek odbyła się szkolna debata. W spotkaniu tym wyłoniono trzy najważniejsze tematy: dobre relacje z rówieśnikami i dorosłymi, bezpieczna szkoła oraz inspirujące zajęcia pozwalające rozwijać talenty i zainteresowania.
Te tematy nasza trójka uczniów przedstawi już 30 września w Sejmie w Warszawie.
Trzymamy za nich kciuki!