NIEZWYKŁY KONCERT W KLASACH 4-8

1 października obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Muzyki. Z tej okazji w klasach 4 – 8 na godzinach wychowawczych 6 października  zorganizowano niezwykły koncert.  Dlaczego był tak wyjątkowy? – ponieważ na różnych instrumentach muzycznych zagrali uczniowie naszej szkoły. Publiczność  miała okazję posłuchać gry m.in. na skrzypcach, flecie,gitarze, pianinie, czy … trąbce!  Młodzi uczestnicy wcześniej przygotowali się pod okiem Pani Sabiny Gawlik – nauczycielki muzyki. Wszystkim bardzo podobał się koncert muzyczny – podziwiali talent i odwagę młodych uczestników. W naszej szkole staramy się pokazać dzieciom, że pasja to coś wyjątkowego, czym warto się dzielić z innymi. Koncert został uwieńczony występem naszego nauczyciela – Pana Piotra Osóbki, którego gra na gitarze i niezwykły wokal porwały młodą publiczność do wspólnej zabawy.
Dziękujemy!

opiekun starszej grupy wiekowej