`A CHA LLENGE FOR YOU`

DRODZY UCZNIOWIE I UCZENNICE „JEDENASTKI”

Oceny za rok szkolny 2023/2024 wystawione, nauczyciele wypisują świadectwa szkolne, żeby móc wręczyć je Wam 21 czerwca 2024. Będę mogła wtedy radośnie i uroczyście, ogłosić w Naszej Szkole, WAKACJE.
  Moi Kochani, do końca czerwca zostało nam jeszcze 20 dni. To niedługo gdy myślimy o zbliżających się wakacjach ale dużo gdy chcemy wziąć udział w  ogólnopolskiej rywalizacji  „Rowerowa Stolica Polski”,  polegającej na kręceniu kilometrów dla swojego miasta  w oparciu o bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta”.
Bardzo Was zachęcam do pobrania aplikacji z Google Play lub App Store i wzięcia działu w ogólnopolskiej rywalizacji, która ma na celu poznanie przepisów o ruchu drogowym dla rowerzystów, co sprawi, że będziecie bardziej bezpieczni na drodze i będziecie mieć lepszą kondycję i sprawność fizyczną.
Do wzięcia udziału w tej ogólnopolskiej akcji wystarczy wolny od  nauki CZAS,  ROWER i SMARTFON.
Szkoła, której uczniowie i ich rodzice oraz nauczyciele  „wykręcą” najwięcej kilometrów,
otrzyma nagrodę finansową od Urzędu Miasta.
Chcę ogłosić nasz wewnątrzszkolny konkurs, który rozpocznie się w poniedziałek 10.06.2024r i potrwa do ostatniego dnia czerwca. Kołujcie!
Obiecuję, że uczniowie, którzy zalogują się w aplikacji i wezmą aktywny udział w tej rywalizacji, otrzymają na starcie w nowym roku szkolnym, w nagrodę „piątkę” z wychowania fizycznego.
A uczeń/uczennica, która pokona najdłuższy dystans, otrzyma wyjątkową nagrodę zaraz na początku września 2024 roku.
Też kręcę!!! Szerokiej drogi rowerowej i dobrej zabawy, Kochani !

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11
Małgorzata Jurzyk – Polis