nasz zespół


Małgorzata Jurzyk
Małgorzata Jurzyk

nauczyciel jęz. angielskiego 

dyrektor szkoły 

Regina Grzeżułkowska
Regina Grzeżułkowska

nauczyciel historii 

wicedyrektor szkoły 

Magdalena Pelczar
Magdalena Pelczar

pedagog szkolny, oligofrenopedagog, terapeuta 

 

Małgorzata Kaduk
Małgorzata Kaduk

psycholog 

 

Tatiana Lipska
Tatiana Lipska

wychowawca świetlicy 

kierownik świetlicy 

Agnieszka Krzyk
Agnieszka Krzyk

wychowawca świetlicy, terapeuta pedagogiczny 

 

Barbara Banasiak - Łoś
Barbara Banasiak - Łoś

nauczyciel nauczania zintegrowanego 

logopeda, wychowawca kl. 2b 

Wiesława Dziedzic
Wiesława Dziedzic

nauczyciel nauczania zintegrowanego 

wychowawca kl. 2d, opiekun samorządziku 

Renata Spryńska
Renata Spryńska

nauczyciel języka polskiego 

bibliotekarka 

Elżbieta Baran
Elżbieta Baran

nauczyciel nauczania zintegrowanego , rewalidator, terapeuta,  

wychowawca kl. 3 d 

Joanna Rawska
Joanna Rawska

nauczyciel religii, terapeuta 

 

Anita Ciaputa
Anita Ciaputa

nauczyciel matematyki, chemii, oligofrenopedagog 

wychowawca klasy 6b 

Tomasz Zioło
Tomasz Zioło

nauczyciel wych. fizycznego 

 

Krzysztof Kazanowski
Krzysztof Kazanowski

nauczyciel historii, Wiedzy o Społeczeństwie 

opiekun Szkolnej Grupy Amnesty International, wychowawca kl. 5c 

Anna Nowacka
Anna Nowacka

wychowawca świetlicy 

 

Marzanna Gajewska
Marzanna Gajewska

nauczyciel wych. fizycznego, nauczyciel wspomagający 

drugi wychowawca kl. 6c 

Alicja Nieużyła
Alicja Nieużyła

nauczyciel nauczania zintegrowanego, nauczyciel wspomagający,  

wychowawca kl.3b, opiekun koła tanecznego  

Barbara Bednarczyk
Barbara Bednarczyk

nauczyciel wych. fizycznego, oligofrenopedagog, terapeuta, naucz 

drugi wychowawca kl. 6a 

Tamara Janczak
Tamara Janczak

nauczyciel języka angielskiego 

wychowawca kl. 5b 

Paweł Serafinowicz
Paweł Serafinowicz

nauczyciel wych.fizycznego, oligofrenopedagog, surdopedagog,  

wychowawca kl. 5a 

Wojciech Jastrzębowski
Wojciech Jastrzębowski

nauczyciel informatyki, techniki 

 

Izabela Drejewicz
Izabela Drejewicz

nauczyciel muzyki 

 

Stanisława Zasowska-Ścigacz
Stanisława Zasowska-Ścigacz

nauczyciel matematyki 

opiekun grupy wiekowej w gimnazjum 

Katarzyna Jężak
Katarzyna Jężak

nauczyciel jęz. polskiego, historii, nauczyciel wspomagający 

 

Violetta Sałek
Violetta Sałek

nauczyciel plastyki, techniki, terapeuta, 

Opiekun Szkolnego Koła PCK 

Katarzyna Wątroba
Katarzyna Wątroba

nauczyciel jęz. polskiego, terapeuta, oligofrenopedagog 

wychowawca kl. 6d 

Grzegorz Baczyński
Grzegorz Baczyński

nauczyciel jęz. polskiego, informatyki 

wychowawca kl. 6a 

Agnieszka Garus - Saramak
Agnieszka Garus - Saramak

nauczyciel geografii, techniki, nauczyciel wspomagający  

wychowawca kl. 5d 

Joanna Sobolewska
Joanna Sobolewska

nauczyciel jęz. niemieckiego, oligofrenopedagog, nauczyciel wspo 

 

Edyta Lukosek
Edyta Lukosek

nauczyciel chemii, biologii 

 

Anna Łuszczyńska
Anna Łuszczyńska

nauczyciel j.polskiego i j.angielskiego 

wychowawca kl. 7c 

Joanna Radko
Joanna Radko

nauczyciel nauczania zintegrowanego, oligofrenopedagog 

wychowawca kl. 2c,  

Lucyna Leśko
Lucyna Leśko

nauczyciel nauczania zintegrowanego 

wychowawca kl. 1b, opiekun koła LOP 

Elżbieta Wojtanowicz
Elżbieta Wojtanowicz

nauczyciel nauczania zintegrowanego 

wychowawca kl. 1a 

Alicja Kurelowska
Alicja Kurelowska

nauczyciel matematyki 

wychowawca kl.5a 

Witold Joniak
Witold Joniak

nauczyciel informatyki i fizyki 

 

Aleksandra Wołkonowska
Aleksandra Wołkonowska

nauczyciel języka polskiego, terapeuta 

wychowawca kl. 7b 

Joanna Kalinowska
Joanna Kalinowska

nauczyciel jęz. angielskiego 

rzecznik praw ucznia 

Justyna Piątkowska
Justyna Piątkowska

nauczyciel przyrody 

 

Sabina Gawlik
Sabina Gawlik

nauczyciel jęz. niemieckiego, tyflopedagog 

opiekun SU, wychowawca kl. 7a 

Agnieszka Mikoluk
Agnieszka Mikoluk

nauczyciel nauczania zintegrowanego  

wychowawca kl.1c, tyflopedagog 

Małgorzata Marek
Małgorzata Marek

nauczyciel nauczania zintegrowanego, oligofrenopedagog 

wychowacwca kl. 3c,  

Marcin Nurski
Marcin Nurski

nauczyciel wych. fizycznego, nauczyciel wspomagający 

trener klas sportowych 

Olga Czajkowska
Olga Czajkowska

nauczyciel wspomagający, oligofrenopedagog 

nauczyciel wspomagający w kl. 3d 

Łukasz Gajewski
Łukasz Gajewski

nauczyciel terapeuta 

trener umiejętności społecznych i SI