Zajęcia pozalekcyjne

Zajecia poazalekcyjne organizowane w naszej szkole.

 

Kółko kulinarne – klasy 1

Agnieszka Mikoluk

Środa 

 

Kółko kulinarne – klasy 2

Małgorzata Marek

Poniedziałek 13.45 – 15.00
Piątek  13.45 – 15.00

  Kółko kulinarne – klasy 3
Amore Pomidore
Tatiana Lipska
Anna Nowacka
Czwartek 13.40

 

Świetlicowy klub gier planszowych

Agnieszka Krzyk

Czwartek 8.00 - 8.45
(klasy 1)
Środa 13.30 - 14.30
(klasy 2)

  Kółko plastyczne klasy 1 -3  Elżbieta Baran Czwartek 13.30
  SAMORZĄDZIK  Wiesława Dziedzic Czwartek 7.30
  Mali Odkrywcy Anna Nowacka Piątek 8.00 - 8.45
  Kółko matematyczne Elzbieta Wojtanowicz Wtorek 13.40 (klasy 3)
Piątek 13.40 (klasa 3d)
 

Kodowanie na dywanie
klasa 3b

Agnieszka Krzyk piątek 9.50
  KÓŁKO TANECZNE "BIEDRONKI" Alicja Nieużyła piątek 11.40 - 15.40
  SZKOLNY ZESPÓŁ LUDOWY  Alicja Nieużyła czwartek 13.40 - 14.40
 

Koło matematyczne
klasy 5a, 5c, 5d, 6b

Anita Ciaputa  
  Klub przyrodnika "Kolba" Edyta Lukosek ostatni czwartek miesiaca 15.00 - 17.10
  SKS Badminton Tomasz Zioło  
  Olimpiady Specjalne  - badminton Tomasz Zioło  
  Koło przyrodnicze
klasa 3c
Violetta Żukowska  
  Koło biologiczne 
klasy 5c i 6c
Violetta Żukowska  
  Samorząd Uczniowski  Sabina Gawlik  
  Koło teatralne
program autorski
"Teatr jako działanie"
klasa 7b
Aleksandra Wołkonowska środa 13.40
  SKS
klasy 1
Marcin Nurski wtorek 15.30
piątek 14.30
  SKS
klasy 4 - 8
Marcin Nurski piątek 15.30
  Koło przyrodnicze Lucyna Leśko  
  Zabawy z językiem niemiecki 
klasy 2 i 3
Joanna Sobolewska
 

 

  Innowacja "TANECZNA PODRÓŻ PO ŚLĄSKU OPOLSKIM" Alicja Nieużyła
  Innowacja Z Przyrodą na TY
klasa 2d
Elżbieta Baran
  Innowacja "Kultura, tradycja i zwyczaje krajów niemieckojęzycznych" 
klasa 6
Joanna Sobolewska
 
 

Innowacja pedagogiczna "

"Przygoda Świetliczaka z kodowaniem i programowaniem"
klasy 1c i 1d

Agnieszka Krzyk

Anna Indycka - Nowak

  Innowacja pedagogiczna "Dzieci na wietrze" - klasy  Anna Nowacka
Tatiana Lipska
  Innowacja Pedagogicna "Amore pomidore - włoskie kółko kulinarne" - klasy 3 Anna Nowacka
  Innowacja pedagogiczna -
”Mali odkrywcy"
- klast 1
Anna Nowacka
  Innowacja pedagogiczna
Happy Houres -
klasa 1b
Karolina Fiołkowska
  Program zdrowia psychicznego "Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej" Magdalena Pogródko - Pelczar
  Innowacja pedagogiczna
"Kreatorzy rzeczywistosci"
- 6d
Ewa Mikita
  Innowacja pedagogiczna
"4 pory roku" - 3c 
Violetta Żukowska
  Program "Dobrze jemy ze szkołą na widelcu" Anna Nowacka
  Ogólnopolski program uczymy dzieci programować Agnieszka Krzyk
Anna Indycka - Nowak