MAŁE MIASTO

W dniach 13.09 - 17.09 uczniowie klas czwartych i piątych reprezentują naszą szkołę w projekcie "Małe Miasto" organizowanym przez Fundację Nowa Przestrzeń Sztuki. Impreza ta odbywa się w Domu Kultury Koźle. Dzieci codziennie uczestniczą w zajęciach z Przedsiębiorcami, którzy zapoznają dzieci z tajnikami swojej profesji. Oprócz tego wykonują zadania, za które dostają walutę "Koziołki", a za swoje wynagrodzenie robią zakupy w Sklepie Marzeń. Uczniowie tak naprawdę poznają różne zawody, uczą się wydatkowania i dowiadują się, jak zarządzać zarobionymi pieniędzmi. Mogą zobaczyć, jak pracują dziennikarz, trener piłki siatkowej, leśniczy, fryzjer, policjant, strażak, kucharz i wielu innych.

Naszą szkołę reprezentują:

Kl. 4B

Hanna Larysz, Hanna Mikoluk, Kamila Hubryj, Wiktoria Jopek, Marta Świątek

Kl. 5A

Dominika Makowska, Igor Wankiewicz

Kl. 5B

Agnieszka Babut, Olga Fleszer, Nadia Gliwa, Nikodem Rawski

Kl. 5C

Michalina Dżaluk, Mateusz Faliński

Dzisiaj odwiedziłam naszych małych przedsiębiorców w Małym Mieście, wszyscy są zachwyceni projektem:)

Sabina Gawlik