UBEZPIECZENIE NNW UCZNIÓW NA ROK SZKOLNY 2021/2022

WAŻNY KOMUNIKAT DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022, tak jak w poprzednim , nasza szkoła postanowiła zrezygnować  z organizacji grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego.

Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego  spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.

ULOTKA

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką - https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/00084

UWAGA: Rodzice, którzy już w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl, przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają stosowne powiadomienia                    o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS)                                   z zachowaniem 10% zniżki.

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są                                         o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci  w wieku od ukończenia 4 miesiąca do 7 roku życia oraz dzieci                               i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia.

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia                           i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom.                  Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.                            Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać                    z technologii zdalnego wsparcia. Po przejściu na stronę bezpieczny.pl w e-ulotce wyświetlą się Państwu dane kontaktowe do lokalnego Pośrednika obsługującego naszą szkołę. Mogą Państwo skontaktować się z nim i otrzymać pomoc w zakupie ubezpieczenia i wypełnieniu wniosku, bez wychodzenia z domu i na ekranie Państwa komputera.

Pozostałe informacje udostępnione są na naszej stronie internetowej – www.jedenastka.edu.pl

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :
Mariusz Bolik

Tel. 668 840 932