JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI

'

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI ???????????? #challangeniebieskiemotyle2021

Klasa 1c włączyła się do akcji na rzecz osób ze spektrum autyzmu w ramach #challangeniebieskiemotyle2021.

Jest to szlachetna i potrzebna inicjatywa, której celem jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu. Udział w niej to także przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.

Dziękujemy za nominację klasom 2c i 3a z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Kędzierzynie-Koźlu.

Do dalszego wykonania zadania nominujemy:

- grupę " Skrzaty" z Publicznego Przedszkola nr 11

- Karolinę Wencel- Pawłowską wraz z grupąIV " Mrówki".

Zapraszamy Nominowanych do uczestnictwa w wyzwaniu .

Jak przekazać niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.

Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com

Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia:

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

4.Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021

do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin

(nie liczymy weekendu).

POWODZENIA. ????Jesteśmy z Wami niebieskimi MOTYLAMI ????