Mistrzostwa Polski w Parabadmintonie,

W Zakopanem 28-29 września odbywały się Mistrzostwa Polski w Parabadmintonie, z udziałem Kamila Tarandy z 8c. Podczas otwarcia zawodów trener Tomasz Zioło otrzymał statuetkę w podziękowaniu za 4-letnie wspieranie zakopiańskiego badmintona i parabadmintona i działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Odpowiednikiem naszego klubu Olimpiad Specjalnych "Koziołki" jest w Zakopanem "Handicap". Z szefową klubu, olimpijką  Małgorzatą Tlałką-Długosz wymieniliśmy informacje o działaniach naszych podopiecznych.

Kamil startował w grze mieszanej, gdzie zajął 7 miejsce oraz w grze pojedynczej, gdzie stanął na podium jako najlepszy junior w klasie SL4. Jak na Zakopane przystało, oprócz nagród od sponsorów mistrzostw, nasz reprezentant otrzymał również oscypek.

W Mistrzostwach brał również udział Denis Grzesiuk z klubu OS Koziołki, który w swojej klasie zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski w parabadmintonie.