Medalowa passa Julii trwa...

Wielkim sukcesem dla Julii Połulich z klasy 8 "a",  zakończyły się "XIII Zimowe Mistrzostwa Polski w  Ratownictwie Wodnym", które odbyły się w Szczecinie.

Jedyna reprezentantka naszej szkoły zdobyła srebrny medal w sztafecie 4 x 50 metrów z przeszkodami. W konkurencjach indywidualnych Julia zajmowała wysokie pozycje:

5 miejsce w konkurencji- 50 metrów holowanie manekina oraz 6 miejsce w konkurencji- 100m. ratowanie manekina z pasem.

Drużyna MUKS WOPR K-KOŹLE została drużynowym Mistrzem Polski kobiet i mężczyzn oraz wygrała łączna klasyfikację generalną #gminaKedzierzynKozle.

To kolejny udany start uczennicy klasy sportowej naszej szkoły,  która w swoim dorobku posiada już  kilka wcześniej zdobytych medali Mistrzostw Polski.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!!